Sme Evka a Tomáš

Rodičia troch úžasných detí, ktoré nám dodávajú kopec energie, sem tam ju aj berú, tešia nás, ale aj hnevajú. Robia nám obrovskú radosť, dávajú ničím nepodmienenú lásku a v neposlednom rade nás inšpirujú. Bolo to tak aj v prípade nášho originálneho produktu Slovak Baby Box.

Ako k nám prišla krabica z Fínska

Tomášovi na služobnej ceste do Fínska „crnkla” do nosa jedna krabica a cesty späť už nebolo. Hneď sme si ju zadovážili a otestovali na najmladšom členovi našej rodinky, na Jakubkovi. V krabici spinkal rovnako pokojne a pohodlne ako v postieľke.

yellow beige

Testovanie na Jakubkovi dopadlo na výbornú

Box sme využívali najmä v obývačke pre Jakubkov denný spánok. Jemu sa páčilo a my sme boli radi, že má svoj bezpečný priestor na gauči a v boxe sa cíti pohodlne. Nemuseli sme riešiť zábrany. Ukázalo sa tiež, že krabica predstavuje aj perfektné mantinely pre vtedy 3-ročnú Kristínku, ktorá by bračeka najradšej z lásky zjedla.

Baby Box si našiel cestu na Slovensko

Mnoho ľudí sa pri predstave ukladania bábätka do krabice zháči. Naše skúsenosti sú však vynikajúce. Napokon, ide o krabicu z kvalitného materiálu s pohodlným matracom pre bábätko. Rozhodli sme sa teda predstaviť Baby Box na Slovensku.

Spojili sme naše skúsenosti s rodičmi z blízkeho aj vzdialenejšieho okolia a vytvorili praktický produkt, ktorému veríme a dokázali by sme sa zaň aj pobiť! :)

Vecičky do nášho boxu vyberáme s láskou a veríme, že lásku budú šíriť aj ďalej.

Prečo Slovak Baby Box?

Všetko
v jednom

Ušetrite hodiny času. Vybrali sme pre vás všetky základné veci, ktoré bude bábätko v prvých mesiacoch života potrebovať. Mysleli sme pri tom na kvalitu aj originálny dizajn.

Kvalitné a bezpečné materiály

Baby Box, ako aj všetky doplnky pre bábätko, sú vyrobené z kvalitných materiálov a pochádzajú od overených výrobcov. Bezpečnosť je predsa na prvom mieste.

Jedinečný
dizajn

Baby Box má rozkošný detský dizajn a zároveň je plne funkčný ako detská prenosná postieľka. Vrchnák boxu zasa využijete ako prebaľovací pultík.

Praktický a dizajnový darček

Chcete potešiť budúcich rodičov alebo hľadáte ideálny darček k Baby shower? Baby Box je mimoriadne praktický a vkusný darček. Rodičia si ho zamilujú a užije si ho aj bábätko.

Newsletter