Často kladené otázky

Je Slovak Baby Box pre bábätko bezpečný?

Bezpečnosť je u nás na prvom mieste. Naše boxy sú vyrábané u overeného dodávateľa v krajine, kde má táto tradícia korene. Materiály použité na výrobu Baby Boxu sú výrobcom garantované ako zdravotne nezávadné. Rodičia vo Fínsku takéto boxy využívajú ako prenosné postieľky pre svoje bábätká. Box však udržiavajte mimo vlhkých priestorov, otvoreného ohňa a deti v nich neprenášajte. Bábätko si najskôr zoberte na ruky a následne presuňte box.

Odkiaľ pochádzajú veci v Slovak Baby Boxe?

Vecičky, ktoré sme pre vás vybrali do Baby Boxu pochádzajú od výrobcov zo Slovenska aj zahraničia. Preferujeme síce slovenských výrobcov, no nechceli sme rodičov ukrátiť o nádherné vecičky z rôznych kútov sveta. V Slovak Baby Boxe nájdete oblečenie a výbavu od overených značiek ako Mile, Done by Deer, Suavinex, MAM a iné.

Dá sa tento Baby Box kúpiť aj v zahraničí?

Slovak Baby Box sa dá kúpiť len na našich stránkach. Myšlienku vyrobiť tento box sme dostali počas služobnej cesty vo Fínsku, kde mamičky tieto boxy dostávajú ako pomoc od štátu už takmer 90 rokov. Slovak Baby Box v tomto zložení však nájdete len u nás. Baby Boxy posielame aj do zahraničia.

Čo všetko sa v Slovak Baby Boxe nachádza?

Baby Box obsahuje oblečenie pre bábätká, hygienické potreby, cumlíky, fľašky a ďalšie užitočné potreby a doplnky pre najmenších. V Slovak Baby Box Klasik nájdete viac ako 45 vecičiek a v Slovak Baby Box Luxury viac ako 55.

Ako sú vyberané produkty do Baby Boxov?

Produkty sú vyberané podľa aktuálnej kolekcie výrobcov a ich dostupnosti.

Aký je rozdiel medzi verziami Box, Baby Box Klasik a Baby Box Luxury?

Verzia Box pozostáva z krabice, matraca a plachtičky. Baby Box Klasik a Luxury obsahujú aj výbavičku pre deti. Rozdiel je v množstve vecičiek, niektorých značkách a dizajne oblečenia. V Baby Box Klasik nájdete najmä biele bavlnené oblečenie, v Baby Box Luxury vám predstavíme aj oblečenie od slovenských dizajnérov. Je tiež obohatený o niekoľko hodnotnejších vecí ako napríklad šatka na nosenie detí, autofusak, deka či uterák s kapuckou.

Ako môžem za box zaplatiť?

Za box môžete zaplatiť troma spôsobmi, a to platbou kartou online, prevodom finančných prostriedkov na náš účet alebo v hotovosti dobierkou či pri osobnom odbere.

Ako rýchlo mi box príde?

Boxy sa usilujeme odosielať v čo najkratšom možnom čase. Zvyčajne ich odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky. Dodacia doba potom závisí od zvoleného spôsobu doručenia. O odoslaní vás budeme informovať emailom.

Akým spôsobom posielate objednávky?

Baby Boxy zasielame kuriérskou službou GLS, alebo si svoj balík môžete osobne vyzdvihnúť na našej korešpondenčnej adrese: Pražská 11, 811 04 Bratislava. Po odoslaní objednávky vás budeme informovať emailom.

Čo robiť v prípade, že nie som v čase príchodu kuriéra doma?

Baby Box si môžete nechať zaslať do práce, prípadne ho môže prebrať iná vami poverená osoba. S kuriérom sa môžete dohodnúť aj na inom doručovacom čase.

Čo robiť v prípade, ak je balík poškodený?

Poškodený balík nepreberajte. S kuriérom alebo na pošte spíšte protokol o poškodení a kontaktujte nás emailom. Situáciu s kuriérskou službou vyriešime a zašleme vám ďalší balík.

Čo, ak v balíku niečo chýba?

Balík skontrolujte hneď po prebraní. Ak vám niečo v balíku chýba, okamžite nás kontaktujte. Situáciu vyriešime tak, aby ste boli spokojní.

Platí aj pre Baby Box 14-dňová lehota na vrátenie tovaru?

Platí. Kompletný Slovak Baby Box môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní a my vám vrátime peniaze. Vrátiť však musíte kompletný a nepoškodený box so všetkým, čo sme vám zaslali.

Viem si Baby Box niekde pozrieť a ohmatať?

Samozrejme. Po dohode nás môžete navštíviť v našej kancelárii na Pražskej 11 v Bratislave, kde vám Baby Box ukážeme a môžete si ho zároveň zakúpiť.

Aké má Slovak Baby Box rozmery?

Krabica má rozmery (vnútorné) 68,8 cm x 41,8 cm x 26,6 cm a vrchnák má rozmery (vnútorné) 70,6 cm x 44 cm x 7,2 cm.

Je možne obsah boxu zmeniť či prispôsobiť?

Vieme byť flexibilní v rámci produktov, ktoré naše boxy už obsahujú. Čiže vymeniť niečo čo nepotrebujete za iný produkt/y v hodnote nie vyššej ako je cena nechceného produktu. Keď máte záujem si box kompletne vyskladať podľa svojích predstáv, môžete tak urobiť v našom e-shope www.slovakbabyshop.sk

V prípade, že máte záujem niečo zmeniť, prosím informujte sa u nás cez mail info@slovakbabybox.sk

Viem kúpiť produkty jednotlivo?

Áno. Produkty sú k dispozícii v našom e-shope na adrese www.slovakbabyshop.sk

Po odoslaní objednávky som dostal hlášku: "Nepodarilo sa spracovať vašu objednávku, skúste prosím neskôr".

Je možné, že z nejakého dôvodu vás blokuje náš anti-spam filter. Prosím kontaktuje nás e-mailom a radi Vám pomôžeme.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Kontaktujte nás

Newsletter